Meist

Rattabaas

Aastal 2011 sai Kallel profikarjäär Cofidises otsa ja oli paras aeg teha teoks plaan rajada päris oma rattapood. Samal ajal keerlesid Argo peas juba päris suure hooga sarnased mõtted. Polnud vaja rohkem kui üht telefonikõnet – ja käed olid löödud. Mehed tundsid teineteist juba ammustest aegadest, klapp oli hea ja tandem võis veerema minna. Profirattur ja tippmehann – sellest lihtsalt pidi hea asi tulema.
Nüüdseks ongi Rattabaasist saanud just selline koht, nagu unistatud. Supermarketikassa-laadset müüki „kaup sulle–raha mulle” siin ei kohta. Pool elu jalgratastega koos elanud mehed korraldavad igale kliendile personaalse ja põhjaliku nõustamise. Või kaks. Või kolm. Peaasi, et lõpuks kõige õigem ja rõõmutoovam ratas või suusapaar välja saaks valitud. Lisaks hüvale nõule riistvara asjus saab soovija häid näpunäiteid ka treenimise, võistlemise, hooldamise, toitumise või isegi näiteks lapsekasvatamise teemal. Kogemusi, mida jagada, jagub küllaga.

Team Rattabaas

Kalle

Räägitakse, et hakkasin enne rattaga sõitma kui kõndima. Kuna isa tegeles rattaspordiga, oli ka minu teekond ette arvata. Lapsepõlv möödus rattasadulas ja erinevaid spordialasid harrastades. Lõpetasin Audentese spordikooli Otepääl ja suundusin kümneks aastaks Prantsusmaale mitmesugustesse klubidesse. Täitsin oma lapsepõlve hullumeelse unistuse – jõudsin profiklubisse. Sport on mind kasvatanud ja kõvasti karastanud. Tippsportlase teekond lõppes 2011. aasta lõpus ja mu elus algas uus seiklus – Rattabaas.

Argo

Kunagi tegelesin kahevõistlusega, treenisin ja õppisin Audentese spordikoolis Otepääl. Ootuseg ja lootused olid loomulikult reaalsusest suuremad. Käisin kaitseväes, seejärel õppisin Tallinna ülikoolis kehakultuuri.
Aga rattavärk hakkas mind huvitama juba Otepääl – vabal ajal käisin palju sõitmas. Ülikooli ajal ka võistlesin veidi. Kuna ratas on lahe vigur, tahtsin väga teada, kuidas oma sõiduvahendit tuunida ja hooldada. Enne kui sündis Rattabaas, õnnestus mul töötada Sportlandis, AT Spordis ja Fixuses. Aastast 2004 olen tegelenud jalgrataste müügi ja hooldusega.

Ivar

© 2023 Rattabaas | ScrollMe by AccessPress Themes