Mida pakume

Müük

Hooldus

Komplekteerimine

Rattabaas Salong

Fuji, Drag, Bianchi, Neuzer ja Adriatica – kõik need rattabrändid on Rattabaasis olemas. Valikus on üle saja ratta igale maitsele. Ole sa väike või kõrges eas, meilt leiad uue sõiduvahendi. Siin on suur valik lasterattaid, hübriidrattaid, linnarattaid, maastikurattaid ja maanteerattaid, samuti igasugust lisavarustust nii rattale kui sõitjale. Kiiver pähe, tuled peale, riided selga, ratas kiiremaks, ilusamaks või kergemaks – kõike seda saab meilt!
Kui talv juhtub tulema, siis selleks puhuks leidub meil lai valik suusavarustust, lisaks teeme suuskade hooldust treenimiseks, koolitunniks ja võistlusteks. Vaata meil müüdavaid kaubamärke!

Rattabaas Töökoda

Pakume jalgrataste hooldust, rattapesu ja komplekteerimist. Kohapeal on olemas suur valik eri tootjate varuosi. Oleme Rakveres ainus ettevõte, kus pakutakse rattapesu sisetingimustes. Enne hooldustöid teeme igale kliendile hinnapakkumise ja arutame üheskoos läbi sõiduvahendi mured ja rõõmud. Pärast seda läheb ratas pesusse ja edasi meie kogenud mehaanikute näppude vahele. Soovi korral paigaldame teie rattale mitmesugust lisavarustust ja abistame sobiva sõiduasendi leidmisel. Kõikidele Rattabaasist ostetud ratastele kehtib tasuta üldhooldus koos pesuga jooksva aasta lõpuni. Vaata hinnakirja ja broneeri aeg.

Rattabaas Töökoda

Pakume personaalset jalgratta komplekteerimist. Tahaks kergemat või sellist, mida kellelgi teisel pole? Valime välja teile sobiva raami, meil on pakkuda suur valik Shimano ja Srami varuosi, amort, jooksud ja muud vigurid külge, ja – sõitma! Ratas tuleb omapärane ja just kliendi soovi järgi, igas mõttes eriline. Aastate jooksul on meil selliseid ägedaid projekte rohkesti ette tulnud, allpool nähtavast galeriist saab igaüks uurida, millised rattad on made in Rattabaas.

© 2023 Rattabaas | ScrollMe by AccessPress Themes